www.saidism.pl
Waluty:

Kategorie

Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Nie będziemy sprzedawać, udostępniać, wymieniać ani wynajmować żadnych danych osobowych użytkownika za wyjątkiem Twojej zgody lub zgodnie z opisem w niniejszej Polityce prywatności. Stosujemy różne środki bezpieczeństwa w celu ochrony bezpieczeństwa i poufności Twoich danych osobowych. Cenisz swoją prywatność i szanujemy to. Robiąc zakupy w naszym sklepie, musimy zebrać pewną ilość informacji o Tobie, aby ułatwić zakupy dla Ciebie i dla nas. Uważamy, że masz prawo wiedzieć, w jaki sposób wykorzystujemy te informacje i jak je zabezpieczamy. Odpowiedzieliśmy więc na najczęściej zadawane pytania poniżej. W przypadku pytań lub wątpliwości, napisz do nas e-mail w sklepie.

1. Jakie informacje zbieramy?

Składając zamówienie na naszej stronie internetowej, musimy znać informacje takie jak imię i nazwisko, płeć, adres e-mail, adres pocztowy, adres rozliczeniowy, numer telefonu, numer karty kredytowej (bez hasła), identyfikator transakcji itp. możemy przetwarzać i wypełniać twoje zamówienie i kontaktować się z Tobą, jeśli mamy jakieś pytania. Możesz również utworzyć konto u nas, podając podobne informacje. Możesz też podać preferencje, takie jak produkty, które mogą Cię zainteresować. W każdym przypadku wykorzystamy te informacje, aby Twoje zakupy stały się bardziej wydajne i lepiej służyły Twoim interesom. Podczas odwiedzania naszej witryny automatycznie gromadzimy informacje o strumieniu kliknięć, takie jak adres strony internetowej, z której pochodzisz przed odwiedzeniem naszej witryny, które strony odwiedzasz w naszej witrynie, z której przeglądarki korzystałeś podczas przeglądania naszej witryny i jakie wyszukiwane hasła możesz wszedł na naszą stronę. Informacje te są anonimowe, nie możemy zidentyfikować Cię osobiście, chyba że identyfikujesz się, na przykład, dokonując zakupu lub tworząc konto. Od czasu do czasu możemy przeprowadzać ankiety, prowadzić konkursy lub inne promocje. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w jednym z naszych ankiet lub konkursów, prawdopodobnie poprosimy Cię o podanie pewnych osobistych informacji, takich jak twoje zwyczaje zakupowe, adres e-mail i inne informacje, abyśmy mogli uruchomić promocję i powiadomić zwycięzców. Gdy wyślesz do nas prośbę, np. Do naszego działu obsługi klienta, zapytasz o możliwości rozwoju kariery lub wziął udział w prezentacji dotyczącej relacji z inwestorami, możemy poprosić Cię o podanie imienia i nazwiska lub adresu e-mail, aby wysłać odpowiedź, w razie potrzeby.

2. W jaki sposób wykorzystujemy informacje?

Kiedy składasz zamówienie na naszej stronie internetowej, wykorzystujemy Twoje dane do przetwarzania i wypełniania Twojego zamówienia. Możemy wysłać Ci wiadomość e-mail, aby potwierdzić lub zaktualizować Twoje zamówienie. Być może będziemy musieli się z Tobą skontaktować przez e-mail lub telefon, jeśli mamy jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego zamówienia. Kiedy zamawiasz, zakładasz konto, wypełniasz ankietę lub bierzesz udział w konkursie lub promocji na naszej stronie internetowej, wykorzystamy te informacje do wysyłania Ci e-maili lub zwykłej poczty o naszych produktach, usługach lub innych konkursach i promocjach, które możesz być zainteresowanym, chyba że zaznaczysz, że nie chcesz otrzymywać takich wiadomości. Możemy również wykorzystać te informacje do personalizowania zakupów, wykorzystując zainteresowania produktów, wzorce zakupów i informacje o zakupach, aby polecać inne produkty, usługi lub promocje, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, w tym również te z innych firm. Możemy również powiadomić Cię o zmianach na stronie internetowej. Informacje, które nam przekazujesz, wraz z zapisem twoich zakupów, przechowujemy w bazie danych. Aby jak najlepiej Ci służyć, możemy połączyć te informacje z publicznie dostępnymi danymi i danymi, które zbieramy w naszych sklepach, podczas naszych wydarzeń marketingowych lub od innych partnerów biznesowych i / lub renomowanych źródeł, których zasady są zgodne z polityką prywatności Direct Marketing Association standardy. Ponadto, możemy od czasu do czasu sprawdzać informacje i informacje innych klientów, aby pomóc nam analizować trendy, wzorce zakupów i preferencje oraz dane demograficzne.

3. Czy udostępniamy twoje dane stronom trzecim?

Udostępniamy Twoje dane naszym zaufanym zewnętrznym dostawcom usług, którzy zarządzają naszą witryną. Te osoby trzecie świadczą określone usługi i zarządzają działaniami oferowanymi na naszej stronie internetowej; na przykład obsługa klienta i przetwarzanie kart kredytowych. Te osoby trzecie nie są upoważnione do omawiania, ujawniania ani wykorzystywania Twoich danych osobowych, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to konieczne do świadczenia takich usług. Od czasu do czasu możemy również używać stron trzecich, aby pomóc nam gromadzić i agregować informacje o gościach i klientach. Możemy udostępniać te zbiorcze informacje, które nie umożliwiają identyfikacji osoby (takie jak wiek, odwiedziny za pomocą strumienia kliknięć i zainteresowania produktów) obecnym i potencjalnym partnerom biznesowym oraz reklamodawcom. Żadna z zagregowanych informacji nie będzie zawierała żadnych informacji, które identyfikują Cię indywidualnie. Możemy również udostępniać Twoje dane osobowe starannie sprawdzonym partnerom biznesowym sklepu, aby oferować Ci produkty i usługi, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować. Ale tylko nasz sklep wyśle ​​Ci te wiadomości.

Powrót